Електрочайник Polaris PWK 1713C 2200 Вт 1.7 л
Відео 7Фото 15 |
Polaris PWK 1713C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris PWK 1713C 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 15 →Polaris Polaris PWK 1713C | 1 145 грн. |
Електрочайник Polaris PWK 1713C бірюзовий | 1 339 грн. |
POLARIS PWK 1713 C СЕРЫЙ | 1 057 грн. |
POLARIS PWK 1713 C СЕРЫЙ | 1 052 грн. |
Електочайник Polaris PWK 1713C | 1 109 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрочайника Polaris PWK 1713C:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →