Ванна Polimat Frida I 140x91 см
Фото 5 |
Polimat Frida I 140x90 |
|
Ванна має полицю для душових приналежностей
Додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Frida I 140x91 см
Ванна акрилова Polimat Frida I 140x90 P 00758 біла, права | 15 225 грн. |
Ванна акрилова Polimat Frida I 140x90 R (00758) | 15 225 грн. |
Ванна акрилова Polimat Frida I 140x90 L 00759 біла, ліва | 15 225 грн. |
Ванна акрилова Polimat Frida I 140x90 L 00759 біла | 15 225 грн. |
Модификації Polimat Frida I
Ціни на Polimat Frida I |
---|---|---|---|---|
Polimat Frida I 140x80 см | від 15 008 грн. | 4 пропозиції | ||
Polimat Frida I 140x91 см | від 15 225 грн. | 4 пропозиції | ||
Polimat Frida I 150x91 см | від 16 095 грн. | 4 пропозиції | ||
Polimat Frida I 150x100 см | від 16 748 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →