Ванна Polimat Miki 140x70 см
Фото 5 |
Polimat Miki 140x70 00362 140x70 см145x85 см |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Miki 140x70 см
Ванна акрилова Polimat Miki 140 × 70 R 00362 | 14 573 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT MIKI140x70 R (00362) | 14 573 грн. |
Ванна акрилова Polimat Miki 140 × 70 L 00372 | 14 573 грн. |
Модификації Polimat Miki
Ціни на Polimat Miki |
---|---|---|---|---|
Polimat Miki 140x70 см | від 14 573 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Miki 145x85 см | від 14 573 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо