Ванна Polimat Marea 160x100 см
Фото 7 |
Polimat Marea 160x100 00532 150x100 см160x100 см |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Marea 160x100 см
Ванна акрилова Polimat Marea 160x100 P 00532 біла, права | 19 140 грн. |
Ванна акрилова Polimat Marea 160x100 R (00532) | 19 140 грн. |
Ванна акрилова Polimat Marea 160 × 100 L 00534 | 19 140 грн. |
Ванна акрилова Polimat Marea 160x100 L 00534 | 19 140 грн. |
Модификації Polimat Marea
Ціни на Polimat Marea |
---|---|---|---|---|
Polimat Marea 150x100 см | від 17 618 грн. | 4 пропозиції | ||
Polimat Marea 160x100 см | від 19 140 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо