Дитяче велокрісло Polisport Koolah FF
Відео 2 |
Polisport Koolah FF |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polisport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polisport.
Купити Polisport Koolah FF
Усі ціни 6 →Детское кресло заднее POLISPORT Koolah FF 29" (9-22 кг) brown 8631400030 | 2 310 грн. |
Дитяче велокрісло Polisport KOOLAH FF 29 grey-silver (8631400021) | 2 282 грн. |
Детское кресло заднее POLISPORT Koolah FF 29" (9-22 кг) dark-grey 86314000 | 2 310 грн. |
Детское кресло заднее POLISPORT Koolah FF (9-22 кг) dark-grey 8631400009 | 2 310 грн. |
Дитяче велокрісло Polisport KOOLAH FF 29 cream-light green (8631400030) | 2 282 грн. |
Дитяче велокрісло Polisport KOOLAH FF 29 charcoal grey-cream (8631400029) | 2 282 грн. |
Модель з бюджетного дивізіону велосипедних крісел Polisport Koolah FF практично ні в чому не поступається більш маститим колегам по цеху. А коштує дешевше, що є одним з головних козирів в рукаві у вироби.
Висока посадка
Велокріслу призначена долею «прописка» позаду основного сидіння «двоколісного коня». За раму велосипеда вона «тримається», використовуючи фіксатор на підсідельну трубу. Кріплення під цю справу сумісне з трубами діаметром від 28 до 40 мм. Ще парочку балів у скарбничку плюсів моделі «заносить» висока посадка, яка робить можливим встановлення велокрісла на дорожні байки з колесами великого калібру (29 дюймів).
Все заради комфорту
Крісло розраховане на маленьких пасажирів вагою до 22 кг. Комфорту посадки малюків сприяють ергономічна форма сидіння, налаштовувані в чотирьох положеннях за висотою підставки для ніжок і ефективна амортизація дрібних нерівностей дорожнього полотна (через особливості кріплення). Бонусом до основних 3-точкових ременів безпеки велокрісло забезпечене додатковим ременем, що пристібається до рами.
Сильний бюджетник
Справи у Polisport Koolah FF переважно йдуть гладко. Однак у відгуках до моделі деколи фігурують нарікання на хисткий пластик, а також здавлювання тросів перемикання передач і заднього гальма штатним фіксатором. Зазначені проблеми зустрічаються нечасто і особливої погоди не роблять. Тим більше що рівних кріслу за сукупністю параметрів в доступній ціновій категорії практично не знайти.
- Регулювання відстані крісла від сидіння велосипеда