Ламінатор Power Plant EasyLam A3 (PP-365)
Power Plant EasyLam A3 (PP-365) |
|
У комплекті тример для паперу і кутовий округлювач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant EasyLam A3 (PP-365)
Усі ціни 18 →Ламинатор PowerPlant EasyLam pp-365 | 2 366 грн. |
Ламінатор PowerPlant EasyLam, A3, for office, 3in1, 80-125 мкм, 400 мм/мин | 2 343 грн. |
Ламинатор PowerPlant EasyLam, A3, for office, 3in1, 80-125 мкм, 400 мм/мин | 1 999 грн. |
Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-365 (PP-365) | 2 075 грн. |
PowerPlant EasyLam PP-365 | 2 729 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →