Ламінатор Power Plant EasyLam A4 (PP-141)
Power Plant EasyLam A4 (PP-141) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant EasyLam A4 (PP-141)
PowerPlant EasyLam A4 for home 80-100 мкм 350мм/мин (PP-141) PP-141 | 1 722 грн. |
Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-141 (PP-141) | 1 236 грн. |
PowerPlant Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-141 (PP-141) | 1 236 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →