Відеокарта PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound (RX 7900 XT 20G-L/OC)
Фото 17 |
PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound
PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound 20480MB (RX 7900 XT 20G-L/OC) RX 79 | 40 599 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 7900 XT 20GB Hellhound (RX 7900 XT 20G-L/O | 36 004 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 7900 XT 20GB Hellhound (RX 7900 XT 20G-L/O | 39 486 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 Hellhound Spectral White Power | 39 022 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 Hellhound Spectral White Power | 38 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →