Літня шина Powertrac RacingPro 215/55 R16 97W
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Powertrac RacingPro 215/55 R16 97W 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac RacingPro 215/55 R16 97W
Усі ціни 26 →Шина Powertrac Racing PRO 215/55 R16 97W XL | 1 855 грн. |
Powertrac Racing PRO 215/55 R16 97W XL | 1 852 грн. |
Powertrac Racing Pro 215/55 R16 97W XL | 2 304 грн. |
Летние шины Powertrac RacingPro 215/55 ZR16 97W XL 1002220517 | 1 992 грн. |
Powertrac Racing Pro (215/55R16 97W) | 1 817 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powertrac RacingPro 215/55 R16 97W
Ціни на Powertrac RacingPro 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Powertrac RacingPro 215/55 R16 97W | від 1 793 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →