Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт (10120307)
Фото 4 |
PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт
Тип:релейний
Потужність:3 кВА, активна 2400 Вт
Вхідна напруга:110-280 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт
Усі ціни 12 →Стабилизатор напряжения PowerWalker AVR 3000 SIV | 4 499 грн. |
Стабілізатор PowerWalker 3000 SIV (10120307) | 4 572 грн. |
Стабилизатор PowerWalker 3000 SIV (10120307) 10120307 | 4 277 грн. |
Стабілізатор PowerWalker 3000 SIV (10120307) 10120307 | 4 499 грн. |
PowerWalker Стабілізатор PowerWalker 3000 SIV (10120307) 10120307 | 4 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації PowerWalker AVR 3000/SIV
Ціни на PowerWalker AVR 3000/SIV |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт | від 1 944 грн. | 16 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 2000/SIV 2 кВА / 1600 Вт | від 3 486 грн. | 2 пропозиції | ||
PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт | від 4 277 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →