Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт (10120305)
Фото 4 |
PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт
Тип:релейний
Потужність:1.5 кВА, активна 1200 Вт
Вхідна напруга:110-280 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт
Усі ціни 16 →Стабилизатор напряжения PowerWalker AVR 1500 SIV | 1 999 грн. |
PowerWalker PowerWalker AVR 1500 (10120305) | 2 052 грн. |
Стабилизатор PowerWalker avr 1500 (10120305) | 2 170 грн. |
Стабілізатор PowerWalker AVR 1500 (10120305) | 2 107 грн. |
Стабилизатор PowerWalker AVR 1500 (10120305) 10120305 | 1 944 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації PowerWalker AVR 1500/SIV
Ціни на PowerWalker AVR 1500/SIV |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт | від 1 944 грн. | 16 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 2000/SIV 2 кВА / 1600 Вт | від 3 486 грн. | 2 пропозиції | ||
PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт | від 4 277 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →