Стабілізатор напруги Aruna SDR 3000 3 кВА / 1800 Вт (90204)
Aruna SDR 3000 3 кВА / 1800 Вт
3 кВА / 1800 Вт5 кВА / 3000 Вт
Тип:релейний
Потужність:3 кВА, активна 1800 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):8 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Aruna SDR 3000 3 кВА / 1800 Вт
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Aruna SDR 3000 | 4 594 грн. |
Стабилизатор напряжения Aruna Sdr 3000 | 3 849 грн. |
Стабілізатор ARUNA SDR 3000 | 4 459 грн. |
Стабілізатор напруги ARUNA SDR 3000 | 4 949 грн. |
Стабілізатор напруги Aruna SDR 3000 10139 | 4 712 грн. |
Стабілізатор ARUNA SDR 3000 (А+) | 4 431 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aruna SDR 3000
Ціни на Aruna SDR 3000 |
---|---|---|---|---|
Aruna SDR 3000 3 кВА / 1800 Вт | від 3 849 грн. | 6 пропозицій | ||
Aruna SDR 5000 5 кВА / 3000 Вт | від 4 158 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →