Стайлер Prime PHS 278 TB
Фото 4 |
Prime PHS 278 TB |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime PHS 278 TB
Усі ціни 20 →Випрямляч для волосся Prime Technics PHS 278 TB | 657 грн. |
Прибор для укладки Prime Technics PHS 278 TB | 657 грн. |
Праска для волосся Prime Technics PHS 278 TB | 650 грн. |
Стайлер Prime Technics PHS 278 TB | 657 грн. |
Prime Technics PHS 278 TB | 587 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →