Стайлер Grunhelm GHS-656R
Grunhelm GHS-656R |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GHS-656R
Усі ціни 6 →Grunhelm GHS-656R | 659 грн. |
Праска для волосся Grunhelm GHS-656R 131673 | 683 грн. |
Щипці для волосся Grunhelm GHS-656 R (BP131673) | 659 грн. |
Жіноча плойка Grunhelm GHS-656R для завивки волосся та створення локонів С | 799 грн. |
Щипці для волосся Grunhelm GHS-656R плойка Синій | 795 грн. |
Щипці для волосся Grunhelm GHS-656 R | 659 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →