Мікрохвильова піч Prime Technics PMW 20757 HB чорний
Prime Technics PMW 20757 HB білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PMW 20757 HB чорний
Усі ціни 20 →Мікрохвильовка Prime Technics Pmw 20757 HB | 3 154 грн. |
Мікрохвильова піч Prime Technics Pmw 20757 Hb | 3 257 грн. |
Микроволновая печь PRIME Technics PMW 20757 HB | 3 280 грн. |
Мікрохвильова піч Prime Technics PMW 20757 HB | 2 862 грн. |
Микроволновая печь Prime Technics pmw 20757 hb | 2 911 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Prime Technics PMW 20757 HB
Ціни на Prime Technics PMW 20757 HB |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PMW 20757 HW білий | від 2 491 грн. | 37 пропозицій | ||
Prime Technics PMW 20757 HB чорний | від 2 859 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →