Акваріум Priroda Neon Oval 52 л
Priroda Neon Oval 52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Priroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Priroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Priroda Neon Oval 52 л
Акваріумний комплект Природа Неон Led 52 л овальний (4823082417339) | 3 370 грн. |
Аквариумный комплект Природа Неон Led 52 л овальный (4823082417339) | 3 370 грн. |
Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 50х30х40 овальний (52 л) (48230824173 | 2 651 грн. |
Природа Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 50х30х40 овальний (52 л) (482 | 2 651 грн. |
Модификації Priroda Neon Oval
Ціни на Priroda Neon Oval |
---|---|---|---|---|
Priroda Neon Oval 32 л | від 2 223 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Neon Oval 52 л | від 2 651 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Neon Oval 62 л | від 2 729 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →