Дриль Pro-Craft PS1150P
Pro-Craft PS1150P 1200 об/хв2800 об/хв |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Craft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Craft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Craft PS1150P
Усі ціни 13 →Дрель Procraft PS1150P (1200 об/хв) безударная | 1 254 грн. |
Дриль Procraft PS1150P | 1 315 грн. |
Дриль Procraft PS-1150Р безударна | 1 330 грн. |
Дриль ProCraft PS1150P 115020 | 1 260 грн. |
Дриль Procraft PS1150P (1200 об/хв) безударна | 1 260 грн. |
ще 8 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель PS1150 — кількість оборотів 2800 об/хв
- Модель PS1150P — кількість обертів 1200 об/хв
Модификації Pro-Craft PS1150P
Ціни на Pro-Craft PS1150P |
---|---|---|---|---|
Pro-Craft PS1150P | від 1 254 грн. | 13 пропозицій | ||
Pro-Craft PS1150 | від 1 100 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →