Біти / торцеві голівки Yato YT-0415
Yato YT-0415 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0415
Усі ціни 12 →Набор бит Yato 1/2" 11ед. (YT-0415) | 429 грн. |
Набір біт Yato YT-0415 | 408 грн. |
Набір відкруткових насадок YATO Spline M5-M12 з перехідником 1/2" 11 шт. ( | 417 грн. |
Набір насадок отверточних YATO YT-0415 | 429 грн. |
Набір біт довжина 30мм та 75мм з перехідником квадрат 1/2 11 шт. Розміри: | 484 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-0415:
- L = 30 мм: M5, M6, M8, M10, M12
- L = 75 мм: M5, M6, M8, M10, M12
РекомендуємоПорівняти в таблиці →