Біти / торцеві голівки Intertool ET-6015
Intertool ET-6015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6015
Усі ціни 13 →Набір головок Torx 3/8" Intertool ET-6015s - 8 шт. E5-E16 (DR-000006176) T | 169 грн. |
Набір головок TORX 10 од., E5-E16, 3/8' INTERTOOL ET-6015 | 149 грн. |
Набір головок TORX 8 од., E5-E16, 3/8" INTERTOOL ET-6015 | 341 грн. |
Набір головок TORX 8 од., E5-E16, 3/8" INTERTOOL ET-6015 | 270 грн. |
Набір головок TORX 8шт, E5-E16, 3/8" INTERTOOL ET-6015 | 249 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →