Ексцентрикова шліфмашина Pro-Craft PX20
Фото 4 |
Pro-Craft PX20 |
|
Модель PX20 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Craft PX20
Усі ціни 10 →Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна ProCraft PX20 (без АКБ і ЗП) 302260 | 1 470 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Procraft PX20 (без акб та зп) 030226 | 1 288 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Procraft PX20 (без акб та зп) | 1 470 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Procraft PX20 (диск 125 мм) | 1 590 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Procraft PX20 (без акб та зп) (03022 | 1 470 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →