CD-програвач Pro-Ject CD Box S
Відео 1Фото 3 |
Pro-Ject CD Box S
Відтвор.:CD-Audio
Дискретизація ЦАП:96 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:20 – 20000 Гц
Коефіцієнт спотворень:0.01 %
Всі характеристики
Купити Pro-Ject CD Box S
CD-проигрыватель Pro-Ject CD Box S Black | 20 471 грн. |
Програвач Pro-Ject CD Box S czarny | 14 760 грн. |
Pro-Ject CD Box S czarny | 14 760 грн. |
Програвач Pro-Ject BOX S Srebrny | 21 320 грн. |
Pro-Ject BOX S Srebrny | 21 320 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →