CD-програвач Teac PD-301
Фото 8 |
Teac PD-301
Відтвор.:CD-Audio
Формати:WAV, AAC
Дискретизація ЦАП:48 кГц
Розрядність ЦАП:16 біт
Діапазон частот:20 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:113 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.005 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Teac PD-301
Усі ціни 17 →CD-плеер Teac PD-301DAB-X Silver | 21 769 грн. |
Програвач TEAC PD-301DAB Czarny | 20 787 грн. |
TEAC PD-301DAB Czarny | 20 280 грн. |
TEAC PD-301DAB Czarny | 20 787 грн. |
CD-програвач TEAC PD-301DAB-X/S Silver | 22 999 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →