CD-програвач Pro-Ject CD Box S2
Відео 2Фото 3 |
Pro-Ject CD Box S2
Відтвор.:CD-Audio, SACD
Дискретизація ЦАП:384 кГц
Розрядність ЦАП:32 біт
Діапазон частот:20 — 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:110 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.005 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Pro-Ject CD Box S2
Усі ціни 8 →Pro-Ject CD Box S2 Chrome офіційна гарантія | 39 899 грн. |
Програвач Pro-Ject CD Box S2 srebrny | 18 614 грн. |
Pro-Ject CD Box S2 srebrny | 18 614 грн. |
CD-програвач Pro-Ject CD Box S2 Chrome | 40 288 грн. |
Програвач Pro-Ject Cd Box S2 Czarny | 21 320 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →