Програвач вінілу Pro-Ject T1 BT
Відео 5Фото 13 |
Pro-Ject T1 BT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject T1 BT
Усі ціни 38 →Вініловий програвач Pro-Ject T1 BT OM5e Walnut 9120097822017 | 24 338 грн. |
Pro-Ject T1 BT OM5e High-Gloss Black офіційна гарантія | 20 849 грн. |
Pro-Ject Pro-Ject T1 BT Phono SB OM5e Walnut | 24 338 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject T1 BT OM5e Walnut | 24 338 грн. |
Програвач вінілових дисків Pro-ject T1 BT Black Piano | 20 856 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →