Льодогенератор Profi Cook PC-EWB 1187 2 л (501187)
Фото 3 |
Profi Cook PC-EWB 1187 2020 рік |
|
Компактний льодогенератор з гарною продуктивністю, простим налаштуванням і зручним доступом до льоду. Апарат здатний генерувати до 10-15 кг льоду на добу. Бак для води має об'єм 1,7 л, а загальна потужність пристрою сягає 150 Вт. Техніка відрізняється великим сенсорним блоком із кольоровим екраном, а також може похвалитися надійним, практичним та стильним корпусом із нержавіючої сталі.
Контейнер із льодом має висувну конструкцію. Цей агрегат вміє створювати три типорозміри льоду: маленький, середній та великий. Льодогенератор Profi Cook PC-EWB 1187 забезпечений системою ECOSave. Це функція автоматичного вимкнення, яка активується після приготування. Є звуковий сигнал та світлова індикація, що сповіщають про повне вироблення води та заповнення контейнера з льодом. Апарат створює так званий пальчиковий лід – це довгаста форма із закругленою стороною. Пальчиковий лід добре підходить для охолодження будь-яких продуктів і напоїв, оскільки дана форма має збільшену площу контакту. Для набирання льоду передбачено зручну лопатку, яка передбачена в комплекті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Купити Profi Cook PC-EWB 1187 2 л
Усі ціни 13 →Льодогенератор Profi Cook PC-EWB 1187 | 9 611 грн. |
Льодогенератор PROFI COOK PC-EWB 1187 | 10 499 грн. |
Льдогенератор ProfiCook PC-EWB 1187 | 9 614 грн. |