Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   PrologiX

SSD PrologiX S360 PRO1000GS360 1 TB

Фото - SSD PrologiX S360 PRO1000GS360 1 TB
Відео 1Фото 3
PrologiX PRO1000GS360
2024 рік
Тип
внутрішній
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Зовнішня швидкість запису
510 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
530 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.5 млн. год
TBW
480 ТБ
DWPD
0.4 разів/день
Гарантія виробника
3 роки
Розміри
100x70x7 мм
Офіційний сайт
prologix.ua
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PrologiX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PrologiX.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити PrologiX S360 PRO1000GS360 1 TB

Усі ціни 22 →

SSD-диск Prologix S360 3D TLC 1TB 2.5" (PRO1000GS360) PRO1000GS360

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 888 грн.

SSD накопичувач PROLOGIX 1TB S360 2.5" SATAIII TLC (PRO1000GS360) PRO1000GS360

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
4 899 грн.

Накопичувач SSD 1TB Prologix S360 2.5" SATAIII 3D TLC (PRO1000GS360) PRO1000GS360

SSD 1TB Prologix S360 – швидкий та місткий Об'ємний накопичувач із блискавичною швидкістю – це про SSD 1TB Prolo... щеgix S360. Він стане оптимальним рішенням для користувачів, які бажають отримати максимально продуктивну систему за збалансованою ціною. Запускайте операційну систему, програми та вимогливі ігри без тривалого очікування, а також копіюйте об'ємні файли за кілька секунд. Необмежені можливості з обсягом пам'яті 1 Тб Великий об'єм пам'яті в 1 Тб дозволяє зберігати на SSD диску все що завгодно. Не турбуйтеся про те, що не вистачить місця для основних та навіть другорядних файлів: система, програми, важливі документи, ігри, музика, фільми, фотографії – все поміститься. Універсальний інтерфейс для бездоганної роботи Використовуйте SSD 1TB Prologix S360 для збирання нових ПК та модернізації застаріваючих. Завдяки інтерфейсу SATA 3, накопичувач можна встановити в більшість стаціонарних комп'ютерів, ноутбуків, моноблоків і компактних систем. Корпус накопичувача виконаний у форм-факторі 2,5” – повний аналог жорстких дисків для ноутбуків. Швидкість, що надихає Завантажуйте об'ємні файли, програми та ігри, а також працюйте з великими базами даних з максимальним комфортом та мінімальними затримками. Накопичувач забезпечує швидкість запису даних – до 510 Мб/сек, читання – до 530 Мб. Відчуйте справжню потужність комп'ютера завдяки SSD TLC Prologix S360 на 1 Тб. Надійний та довговічний – збереже ваші файли 1 500 000 годин – це середній час напрацювання SSD-накопичувача Prologix S360 1TB на відмову. Пристрій гарантує високу надійність навіть у складних сценаріях використання. Відчуйте переваги величезного ресурсу запису в 480 TBW (Тб) для безпечної, комфортної та ефективної експлуатації комп'ютера!
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

SSD-накопичувач Prologix S360 1TB 2.5" SATAIII TLC (PRO1000GS360) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись

SSD накопичувач PrologiX S360 1TB (PRO1000GS360) S360 1TB (PRO1000GS360)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
5 450 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на PrologiX S360 PRO1000GS360 1 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації PrologiX S360 PRO1000GS360

Ціни на PrologiX S360 PRO1000GS360
PrologiX S360 PRO1000GS360 1 TBвід 4 700 грн.25 пропозицій
PrologiX S360 PRO128GS360 128 GBвід 1 173 грн.41 пропозиція
PrologiX S360 PRO256GS360 256 GBвід 1 739 грн.52 пропозиції
PrologiX S360 PRO512GS360 512 GBвід 2 871 грн.47 пропозицій
Відеоогляди

Сім міліметрів

Prologix S360 - твердотільний накопичувач від українського бренду, що зовні нагадує 2.5-дюймовий жорсткий диск, тому відмінно підходить для апгрейду ноутбуків. Хіба що нові ультрабуки настільки тонкі, що SSD товщиною 7 мм туди вже не міститься. Також гарний вибір на роль другого диска для настільного комп'ютера, коли важливіше обсяг, ніж швидкість.

Назад сумісний

Адже на типовій материнській платі лише один слот M.2, натомість цілих чотири порти SATA. Розганяється Prologix S360 до швидкості 530 і 510 МБ/с на читання і запис відповідно, що є майже максимум пропускної спроможності шини SATA 3. Дотримано зворотної сумісності зі старими версіями SATA 2 і навіть SATA 1, при цьому швидкість буде в два і чотири рази нижче .

Бонусні гігабайти

Належить до класу так званих Full-Capacity дисків, тобто користувачеві доступний повний обсяг накопичувача 1024 гігабайти. Тоді як багато конкурентів надають лише 960 ГБ, резервуючи частину місця під сервісні потреби. Різниця в 64 гіга досить відчутна: можна встановити додаткову AAA гру або завантажити парочку 4K-фільмів.