Фільтр-подовжувач PrologiX PRS-075P5-18B
Фото 4 |
PrologiX PRS-075P5-18B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PrologiX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PrologiX PRS-075P5-18B
Усі ціни 14 →Фільтр живлення ProLogix (PRS-075P5-18B) 0.75 мм, 5 розеток, 1.8 м, чорний | 122 грн. |
PrologiX 5 розеток 1.8м 10A з вимикачем чорний (PRS-075P5-18B) | 185 грн. |
Фильтр питания ProLogix (PRS-075P5-18B) 0.75 мм, 5 розеток, 1.8 м, черный | 188 грн. |
Prologix ProLogix (PRS-075P5-18B) 0.75 мм 5 розеток 1.8 м Black PRS-075P5- | 185 грн. |
ProLogix Мережевий фільтр ProLogix 5 розеток, 1.8 м Чорний (PRS-075P5-18B) | 299 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації PrologiX PRS-075P5-18B
Ціни на PrologiX PRS-075P5-18B |
---|---|---|---|---|
PrologiX PRS-075P5-18G | від 150 грн. | 16 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P5-18B | від 122 грн. | 14 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P5-30G | від 163 грн. | 16 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P5-30B | від 163 грн. | 15 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P5-45G | від 188 грн. | 14 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P5-45B | від 187 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →