Фільтр-подовжувач LOGA L-902
Фото 5 |
LOGA L-902 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOGA L-902
Усі ціни 9 →Loga L-902 5 розеток 10A 1.8м з вимикачeм White | 232 грн. |
Сетевой удлинитель ТМ LOGA, 220В, 10А, 5 розеток, мод.L-902, 1,8м, Q40 L-9 | 271 грн. |
Loga L-902 | 232 грн. |
Мережевий подовжувач Loga L-902 | 222 грн. |
Мережевий фільтр-подовжувач із заземленням та вимикачем 1,8м, LOGA | 154 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації LOGA L-902
Ціни на LOGA L-902 |
---|---|---|---|---|
LOGA L-901 | від 149 грн. | 3 пропозиції | ||
LOGA L-902 | від 154 грн. | 9 пропозицій | ||
LOGA L-903 | від 177 грн. | 12 пропозицій | ||
LOGA L-904 | від 213 грн. | 12 пропозицій | ||
LOGA L-905 | від 268 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →