Свердлильний верстат PROMA E-1516B/230 (25231501)
PROMA E-1516B/230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROMA E-1516B/230
Усі ціни 8 →Станок сверлильный настольный Proma E-1516B/230 25231501 | 23 090 грн. |
Proma E-1516B/230 A25231501 | 25 600 грн. |
Proma E-1516B/230 A25231501 | 26 240 грн. |
Proma E-1516B/230 A25231501 | 26 880 грн. |
Настільний свердлильний верстат PROMA E-1516B/230 | 23 510 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель E-1516B/230 — напруга мережі 230 В
- Модель E-1516B/400 — напруга мережі 400 В
РекомендуємоПорівняти в таблиці →