Свердлильний верстат Jet JDP-10M (10000350M)
Фото 7 |
Jet JDP-10M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JDP-10M
Усі ціни 6 →Настільний свердлильний верстат Jet JDP-10 | 20 699 грн. |
JET JDP-10M | 22 951 грн. |
Настольный сверлильный станок JET JDP-10M 10000350M | 23 639 грн. |
Свердлильний верстат JET JDP-10M 10000350M | 22 498 грн. |
JET JDP-10M | 22 534 грн. |
Свердлильний настільний верстат JET JDP-10M | 26 934 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →