Свердлильний верстат Vulkan VLK-20F1
Vulkan VLK-20F1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan VLK-20F1
Усі ціни 19 →Верстат свердлильний Vulkan VLK-20F1 підлоговий, 220 В, 750 Вт | 19 431 грн. |
Сверлильный станок Vulkan VLK-20F1 (DP1520F) | 19 359 грн. |
Верстат свердлильний VULKAN VLK-20F1(DP1520F) (16033) | 19 431 грн. |
Станок сверлильный Vulkan VLK-20F1 16033 | 19 432 грн. |
Свердлильний верстат Vulkan VLK-20F1 16033 | 17 209 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →