Кавомолка Promotec PM 597
Фото 4 |
Promotec PM 597 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM 597
Усі ціни 21 →Кавомолка Promotec PM-597 Black | 499 грн. |
Кавомолка електрична кухонна з ножами із нержавіючої сталі Promotec Origin | 580 грн. |
Кавомолка подрібнювач електрична Promotec PM-597 Plus кухонна з ножами з н | 680 грн. |
Кавомолка Promotec Pm 597 | 549 грн. |
Кавомолка електрична плита з ножами з нержавающей стали Promotec Original | 539 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →