Набір інструментів Proskit 8PK-2061
Відео 2Фото 10 |
Proskit 8PK-2061 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proskit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proskit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proskit 8PK-2061
Усі ціни 6 →Pro'sKit 8PK-2061, шліцеві, хрестові, 6 шт | 169 грн. |
Pro'sKit 4957 — Набір прецизійних викруток Pro'sKit 8PK-2061 | 156 грн. |
ProsKit Набір прецизійних викруток ProsKit 8PK-2061 (26224) 4957 | 299 грн. |
Набір з 6 викруток Pro'sKit 8PK-2061 | 307 грн. |
Набір із 6 викруток Pro'sKit 8PK-2061 | 157 грн. |
Набір з 6 викруток Pro'sKit 8PK-2061 | 177 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →