Набір інструментів Intertool HT-1821
Intertool HT-1821 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1821
Усі ціни 11 →Intertool Intertool HT-1821 | 149 грн. |
Набір Torx ключів Intertool HT-1821 - 9 шт. Pro (DR-000006284) TRG-145838 | 169 грн. |
Набір Г-подібних ключів TORX 9 шт., Т10-Т50, Cr-V, Small INTERTOOL HT-1821 | 149 грн. |
Набір Г-подібних ключів TORX, 9шт., Т10-Т50, S2, PROF INTERTOOL HT-1821 | 249 грн. |
Набір ключів Г-подібних INTERTOOL TORX Т10-Т50 9шт(HT-1821) | 149 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →