Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Intertool

Набір інструментів Intertool HT-0436

Фото - Набір інструментів Intertool HT-0436
Intertool HT-0436
Загальна кількість одиниць
6 шт.
Викрутки для телефонів (презиційні)
6 шт
Зберігання інструменту
футляр / касета
Вага
0.1 кг
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-0436

Набір годинникових викруток 6 од. INTERTOOL HT-0436 HT0436

Призначення Годинникові викрутки відмінно підійдуть ювелірам, годинникарям та іншим фахівцям, яким потрібний надійний інструмент для тонкої роботи. Завдяки своїм унікальним характеристикам, ці викрутки ідеально підходять для тих, кому потрібна висока точність. Конструкція викруток продумана до дрібниць Упор на торці дозволя... щеє не відривати руку від корпусу або
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
143 грн.

Набір годинникових викруток 6од. INTERTOOL (HT-0436) UA HT-0436

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
169 грн.

Набір прецизійних викруток Intertool (у наборі 6 шт.) HT-0436

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
195 грн.

Набір годинникових викруток 6 шт в кейсі INTERTOOL HT-0436

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
210 грн.

Динаміка цін на Intertool HT-0436

Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool HT-0436:
• Розміри:
• SL1.4, SL1.8, SL2.5, PH0, PH00, PH1