Паяльник Proskit 8PK-S118B
Фото 4 |
Proskit 8PK-S118B 30 Вт40 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proskit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proskit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proskit 8PK-S118B
Pro'sKit 8PK-S118B | 199 грн. |
Pro'sKit 8964 — Паяльник Pro'sKit 8PK-S118B | 192 грн. |
Паяльник Pro'sKit 8PK-S118B, 30 Вт | 192 грн. |
Модификації Proskit 8PK-S118B
Ціни на Proskit 8PK-S118B |
---|---|---|---|---|
Proskit 8PK-S118B | від 192 грн. | 3 пропозиції | ||
Proskit 8PK-S118B-40 | від 218 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →