Паяльник Proskit 8PK-S120NB-60
Proskit 8PK-S120NB-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proskit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proskit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proskit 8PK-S120NB-60
Pro'sKit 8PK-S120NB-60 | 529 грн. |
Pro'sKit 8959 — Паяльник Pro'sKit 8PK-S120NB-60, 60 Вт | 508 грн. |
Паяльник Pro'sKit 8PK-S120NB-60 | 682 грн. |
Паяльник Pro'sKit 8PK-S120NB-60 | 956 грн. |
Модификації Proskit 8PK-S120NB-60
Ціни на Proskit 8PK-S120NB-60 |
---|---|---|---|---|
Proskit 8PK-S120NB-30 | від 379 грн. | 7 пропозицій | ||
Proskit 8PK-S120NB-40 | від 401 грн. | 6 пропозицій | ||
Proskit 8PK-S120NB-60 | від 508 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →