Скрепер Prosperplast Arctic Eco (ILTB)
Prosperplast Arctic Eco |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prosperplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prosperplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prosperplast Arctic Eco
Лопата-скрепер на 2-х колесах Prosperplast ILTB з держаком 80 см | 1 165 грн. |
Лопата для прибирання снігу Prosperplast Arctic eco 80x127см (590519714136 | 1 998 грн. |
Лопата-ківш для прибирання снігу Prosperplast Arctic eco 80 x 127 см (5905 | 1 998 грн. |
Лопата для збирання снігу Prosperplast Arctic eco 80x127см (5905197141367) | 1 998 грн. |
Лопата-ківш для збирання снігу Prosperplast Arctic eco 80 x 127 см (590519 | 1 798 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →