Лопата Cellfast ERGO (40-010) (40-010)
Фото 3 |
Cellfast ERGO (40-010) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (40-010)
Усі ціни 27 →CELLFAST 40-010 | 1 365 грн. |
Лопата Cellfast совковая (40-010) | 1 235 грн. |
CELLFAST 40-010 | 1 358 грн. |
Лопата совкова CELLFAST ERGO, 130см, 2.2кг 40-010 | 1 544 грн. |
CELLFAST ERGO, 130 см, 2.2 кг (40-010) | 1 544 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →