Лопата Fiskars 1067517
Фото 5 |
Fiskars 1067517 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1067517
Усі ціни 13 →Лопата штикова подовжена Fiskars Solid XL 1067517 | 1 299 грн. |
Лопата штыковая Fiskars Solid XL (1067517) | 1 299 грн. |
Лопата штыковая Fiskars Solid+ XL Blade long shaft (1067517) | 1 349 грн. |
Лопата штикова Fiskars Solid+ XL Blade long shaft (1067517) | 1 349 грн. |
Лопата штыковая удлиненная Fiskars Solid XL (1067517) | 1 279 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →