Лазерний нівелір Protester LL602R
Фото 7 |
Protester LL602R |
|
В якості елемента живлення можна використовувати акумулятор або три АА батарейки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protester 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protester.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Protester LL602R
Усі ціни 11 →Лазерний нівелір Protester 2 ліниї 1H/1V червоний промінь (LL602R) | 1 536 грн. |
Лазерний нівелір Protester 2 ліниї 1H/1V червоний промінь (LL602R) LL602R | 1 628 грн. |
Protester Лазерний нівелір Protester 2 ліниї 1H/1V червоний промінь (LL602 | 1 628 грн. |
Лазерный уровень 2 линии 1H/1V (красный луч) PROTESTER LL602R | 1 595 грн. |
Лазерний рівень, 2 лінії 1H/1V (червоний промінь) PROTESTER LL602R | 1 628 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Protester LL602R
Ціни на Protester LL602R |
---|---|---|---|---|
Protester LL602R | від 1 536 грн. | 11 пропозицій | ||
Protester LL603R | від 1 764 грн. | 11 пропозицій | ||
Protester LL605R | від 2 017 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →