Циркуляційний насос Pumpman GRS-25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм
Pumpman GRS-25/4-180 4 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:85 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики GRS-25/4-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pumpman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pumpman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pumpman GRS-25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 7 →Насос циркуляційний PUMPMAN з мокрим ротором GRS25/40/180 85Вт 3м³/ч Hmax | 1 799 грн. |
Pumpman Pumpman GRS25/40/180 | 1 799 грн. |
Насос циркуляційний фланцевий Pumpman GRS25/40/180 | 1 799 грн. |
Насос циркуляційний Pumpman GRS25/40/180 Нmax 4 м Qmax 3 куб.м 88 Вт (CV02 | 1 782 грн. |
Насос циркуляційний PUMPMAN з мокрим ротором GRS25/40/180 85Вт 3м/ч Hmax 4 | 1 799 грн. |
Насос циркуляційний фланцевий Pumpman GRS25/40/180 Нmax 4 м Qmax 3 куб.м 8 | 1 799 грн. |
Насос циркуляційний фланцевий Pumpman GRS25/40/180 Нmax 4 м Qmax 3 куб.м 8 | 1 979 грн. |
Модификації Pumpman GRS-25/4-180
Ціни на Pumpman GRS-25/4-180 |
---|---|---|---|---|
Pumpman GRS-25/4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 767 грн. | 5 пропозицій | ||
Pumpman GRS-25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 782 грн. | 8 пропозицій | ||
Pumpman GRS-25/6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 824 грн. | 7 пропозицій | ||
Pumpman GRS-25/6-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 835 грн. | 8 пропозицій | ||
Pumpman GRS-32/6-180 6 м 2" 180 мм | від 1 996 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →