Радіоприймач / годинник Pure Evoke H4
Відео 1Фото 19 |
Pure Evoke H4 |
|
Bluetooth, кольоровий екран.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pure Evoke H4
Усі ціни 6 →Радіоприймач Pure Evoke H4 Prestige Black | 10 886 грн. |
PURE EVOKE H4 PRESTIGE CZARNY | 10 160 грн. |
PURE EVOKE H4 PRESTIGE CZARNY | 10 414 грн. |
PURE EVOKE H4 PRESTIGE CZARNY | 10 668 грн. |
Радіоприймач Pure Evoke H4 Prestige Black | 10 876 грн. |
Радиоприемник Pure Evoke H4 Prestige Black | 10 882 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →