Радіоприймач / годинник Pure Evoke H3
Відео 3Фото 12 |
Pure Evoke H3 |
|
Bluetooth, кольоровий екран.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pure Evoke H3
Радіоприймач Pure Evoke H3 Walnut | 9 541 грн. |
PURE Evoke H3 Orzech | 9 307 грн. |
PURE Evoke H3 Orzech | 9 534 грн. |
Радіоприймач Pure Evoke H3 Walnut | 9 531 грн. |
Радиоприемник Pure Evoke H3 Walnut | 9 537 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →