Фільтр для води Puricom RO Stella
Фото 3 |
Puricom RO Stella |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Puricom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Puricom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Puricom RO Stella
Комплект картриджей pack 3 для питьевой системы RO Stella 7658776 | 940 грн. |
Комплект картриджів Puricom PACK 3 для RO STELLA | 1 000 грн. |
Комплект картриджів PACK 3 для RO STELLA | 1 050 грн. |
Комплект картриджів PACK 4 для RO STELLA | 1 180 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →