Фільтр для води RAIFIL Novo 5
Відео 4 |
RAIFIL Novo 5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Купити RAIFIL Novo 5
Усі ціни 22 →Raifil Raifil Novo 5 (PU905W5-WF14-PR-EZ) PU905 W5-WF14-PR-EZ | 4 633 грн. |
Фільтр проточного типу Raifil NOVO 5 | 4 634 грн. |
Фільтр для води Raifil Novo 5 SOFT (PU905W5-NOVO5-SOFT) PU905W5-NOVO5-SOFT | 4 636 грн. |
Raifil NOVO 5 Код:5656493 | 4 636 грн. |
Фильтр проточного типа Raifil NOVO 5 с UF мембраной | 4 636 грн. |
Добротна збірка для ультрафільтрації
Корейський виробник Raifil вже не перший рік радує користувачів, що бажають отримувати високу якість питної води у власному будинку. Уми компанії спеціалізуються на різних видах очищення води: зворотний осмос, мікрофільтрація, ультрафільтрація та нанофильтрация. У моделі RAIFIL Novo 5 використовується принцип ультрафільтрації.
Зовнішній вигляд і кріплення
Представлена модель проточного фільтра виконана з якісного пластику і отримала просту колбовую конструкцію стандартних розмірів, що дозволяє не витрачати багато часу на пошук «унікальних» витратних матеріалів, а користуватися змінними картриджами від інших виробників. Якість збірки гідно уваги, оскільки на пластику корейці не заощадили, тому переживати про те що на колбі з'являться тріщини не варто.
Перша колба з прозорого пластику, що дасть змогу вам спостерігати, як день у день забруднюється ваш фільтр, видовище не приємне, але й корисне. Завдяки наявності на колбах спеціальних етикеток, ви не заплутаєтеся при зміні картриджів, а зручне кріплення за допомогою металевої пластини дасть змогу надійно закріпити фільтр самостійно.
Принцип очищення
Як говорилося раніше, представлена модель очищає воду за принципом ультрафільтрації. Технологія дасть змогу позбутися від шкідливих органічних домішок, важких металів і пестицидів завдяки набору мембран, через які проходить вода. Варто розуміти, що процес очищення за допомогою мембран не передбачає затримку солей і мінералів, тому накип на чайнику все одно з часом буде з'являтися. Базовий комплект фільтра, що складається з поліпропіленового, вугільно-гранулатного і вугільного брикету, що дозволяють виробляти пятиступенную очищення, можна доукомплектувати картриджем з умягчающей смолою, що затримує катіони солей жорсткості.
Комплектація
Комплект хоч і не дуже багатий, але такого набору цілком достатньо, щоб встановити систему самостійно. У коробці ви знайдете: кран для миття з перехідником для варіацій кріплення (трубка, різьба), необхідні перехідники, і навіть тефлонову стрічку для більш надійної фіксації.
- Вага установки: 6 кг
- 1-я ступінь — SC-10-10 - механічний фільтр
- 2-я ступінь — GAC-10R-C - фільтр з активованого вугілля
- 3-я ступінь — CBC-10-10 - фільтр з пресованого вугілля
- 4-я ступінь — UF-11 - ультрафільтраційних мембрана
- 5-я ступінь — IL-11W-C - вугільний постфільтр