Гусятниця Pyrex Classic 118A000 3.5 л
Фото 6 |
Pyrex Classic 118A000 2.1 л3.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Classic 118A000 3.5 л
Усі ціни 15 →Кастрюля с/к PYREX Classic кастрюля стекл. кругл. 3,5л+1,4л упак (118A000) | 1 148 грн. |
Pyrex Classic Glass 118A000 | 1 090 грн. |
Каструля Pyrex Classic 3,5л + 1,4л (118A000/7643) 118A000/7643 | 1 105 грн. |
Pyrex Classic стекл. кругл. 35л+14л упак (118A000) 118A000 | 1 105 грн. |
PYREX Кастрюля PYREX CLASSIC (3.5+1.4 л) (6182393) 118A000/7643 | 1 099 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Pyrex Classic 118A000
Ціни на Pyrex Classic 118A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Classic 108A000 2.1 л | від 530 грн. | 2 пропозиції | ||
Pyrex Classic 118A000 3.5 л | від 830 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →