Гусятниця Pyrex Essentials 466A000 7 л
Pyrex Essentials 466A000 4.6 л7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Essentials 466A000 7 л
Усі ціни 14 →Каструля Pyrex Essentials, з кришкою, 4,3 л + 2,2 л (466A000/7643) | 612 грн. |
Кастрюля с/к PYREX ESSENTIALS стеклянная прямоугольная. 4.3л +2.2л упаковк | 999 грн. |
Гусятниця Pyrex Essentials 4.3л + 2.2л (466A000/7643) 466A000/7643 | 948 грн. |
PYREX Essentials 466A000 466A000/7643 | 949 грн. |
Pyrex 466A000/7643 | 903 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pyrex Essentials 466A000
Ціни на Pyrex Essentials 466A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Essentials 465A000 4.6 л | від 569 грн. | 16 пропозицій | ||
Pyrex Essentials 466A000 7 л | від 612 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →