Інсталяція для туалету Q-tap Nest ST QT0133M425V1105GW
Фото 11 |
Q-tap Nest ST QT0133M425V1105GW |
|
Гарантія від виробника 10 років.
Модель арт. QT0133M425M11V1146MB має чорну матову кнопку змиву, а арт. QT0133M425V1163GB має чорну глянсову кнопку змиву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Nest ST QT0133M425V1105GW
Усі ціни 17 →Набір інсталяції 4 в 1 Qtap Nest ST з панеллю змиву чорна (QT0133M425V1107 | 8 127 грн. |
Інсталяція для унітазу 4 в 1 Qtap Nest ST з лінійною панеллю змиву (QT0133 | 8 127 грн. |
Qtap Набір інсталяція 4 в 1 Qtap Nest ST з лінійною панеллю змиву QT0133M4 | 8 108 грн. |
Q-Tap Q-Tap Nest ST QT0133M425V1107GB | 8 127 грн. |
Набір інсталяція 4 в 1 Qtap Nest ST з лінійною панеллю змиву QT0133M425V11 | 8 127 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →