Умивальник Q-tap Robin QT1311L408W 380 мм
Фото 7 |
Q-tap Robin QT1311L408W 380 мм405 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Robin QT1311L408W 380 мм
Усі ціни 19 →Раковина-чаша Qtap Robin 383х383х175 White з донним клапаном QT1311L408W | 2 977 грн. |
Q-Tap Q-Tap Robin QT1311L408W | 2 977 грн. |
Умивальник накладний на стільницю для ванної 380мм x 380мм Q-TAP Robin біл | 2 977 грн. |
Раковина з донним клапаном Qtap Robin 38 см (QT1311L408W) QT1311L408W | 2 977 грн. |
Раковина накладна QTap Robin White з донним клапаном (QT1311L408W) QT1311L | 2 977 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Q-tap Robin QT1311L408W
Ціни на Q-tap Robin QT1311L408W |
---|---|---|---|---|
Q-tap Robin QT1311L408W 380 мм | від 2 977 грн. | 29 пропозицій | ||
Q-tap Robin QT1311A004W 405 мм | від 3 115 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →